| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Tolerance | 30 % |
| Length | 9 mm |
| Width | 6 mm |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Height | 4.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 140 mΩ |
| Max Current Rating | 800 mA |
| Inductance | 51 mH |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
